3 Основних правил застілля на весіллі

Будь-яке свято, в тому числі і весілля, неможливий без застілля і часу, коли гості повинні бути нагодовані. Все починається з вибору ресторану і обговорення меню. Залежно від пори року, ми рекомендуємо замовляти 1 кг 300 гр. їжі на одного гостя, за умови тривалості банкету до 6 годин.

3 основних правила застілля на весіллі

Починається свято з легкого фуршету, на якому можуть бути фрукти по сезону і канапе. Даний перекус допомагає гостям скоротити час очікування винуватців свята. В цей же момент пройде знайомство з місцем святкування. Також для дотримання часових рамок і підтримки настрою гостей на весілля запрошується тамада.

Перший стіл. Молодята привіталися, і весільний ведучий запрошує всіх гостей за стіл. За першим столом подаються стартери - це те, з чого починається прийом їжі, а саме салати. Зазвичай 3-4 види на стіл. Не потрібно замовляти майонезні салати в літній період, так як вони не довгоживучі. Також слід продумати напої, які будуть запропоновані гостям. Якщо на фуршеті це було шампанське, то на застілля для дівчат підійде вино, чоловікам - віскі або коньяк. Через 20-30 хв. з моменту, коли гості сіли за стіл, подаються гарячі закуски. Тривалість першого столу не повинна перевищувати 1 години, іноді 1,5 годин.

Другий стіл. Основний стіл, який проходить після 30-40-хвилинної перерви. Це може бути час для фотографій або танцювальний перерву. Так, наприклад ведучий Олексій Скріменко пропонується варіант квесту для гостей, більш детально про це ви можете прочитати на його сайтеhttp: //skrimenko.kiev.ua. Гості заходять в банкетний зал, де починається, точніше триває, застілля. Залежно від ресторану, деякі страви можуть бути подані самим шеф кухарем. Основне гаряче включає в себе: м`ясо, рибу, овочі гриль, гарнір. У разі великої кількості гарячих страв, стіл може бути поділений на 2 виносу з інтервалом 25-30 хвилин.

Третій стіл. Третій стіл ми часто називаємо десертним. Так, саме за ним подається весільний торт. За часом в Києві найчастіше він виноситься близько 21: 30-22: 00. Все залежить від щільності вашого таймінгу і режим роботи ресторану. Перед винесенням торта обов`язково відбувається зміна тарілочок на десертні, також можуть бути винесені фрукти, морозиво або інші смаколики. Під час того, як гості їдять торт, можуть проходити ті чи інші весільні традиції.

Кульмінацією вечора на весіллі може стати роздача гостям весільного короваю, домашнього джему або іншої смакоти в знак подяки.