Смачний салат з огірків з цибулею, перцем і часником на зиму

Салат з огірків з цибулею, перцем і часником на зиму

Не знаєте, що робити з великими огірками? І у мене таке буває. Ростуть і ростуть, а я не встигаю зібрати вчасно. Виручає простий і смачний салат з огірків з цибулею, перцем і часником, який взимку йде, просто, нарозхват з будь-яким гарніром. І підходять для нього, навіть, найкрупніші екземпляри.

Складові: болгарський перець, вода, гвоздика, гірчиця, цибуля, огірки, цукор, сіль, кріп, оцет, часник
Час для закладки: літо, осінь

Мій перевірений роками домашній рецепт такий заготовки на зиму зробити дуже легко. Покроково оформлений рецепт з фото продемонструє весь процес детально і маринований салат з огірків буде вашим вірним помічником в зимовому меню. &# 128578;

Як приготувати салат з огірків на зиму

Отже, починаємо приготування.



Салат з огірків з цибулею, перцем і часником на зиму

Беремо 3 кг огірків, 3 болгарських перцю, 3 великі цибулини, 3 зубчики часнику. Огірки миємо, нарізаємо кружечками. Для цього можна використовувати спеціальну тертку з насадками. Перець миємо, очищаємо від насіння, ріжемо смужками. Лук очищаємо, нарізаємо півкільцями. часник подрібнюємо.

Салат з огірків з цибулею, перцем і часником на зиму

Змішуємо в великому тазу нарізані овочі і півсклянки солі.

Салат з огірків з цибулею, перцем і часником на зиму

Чекаємо 3 години, коли огірки дадуть багато соку і зливаємо його в окремий посуд.

Салат з огірків з цибулею, перцем і часником на зиму

Беремо 6% яблучний оцет в кількості 1,5 склянки, додаємо стільки ж води і змішуємо в каструлі. Сюди ж додаємо 1 ч. Ложку насіння кропу, 2 столові ложки зерен гірчиці, 4 склянки цукру, 4 гвоздички. Чекаємо, коли суміш закипить. Потім, наливаємо в неї огірковий сік. Знімаємо з вогню як тільки закипить.

І останній етап приготування. В підготовлені ємності кладемо овочі. Я використовувала літрові банки. Заливаємо овочі маринадом. Накриваємо баночки прокип`яченому кришками. відправляємо стерилизоваться на 10 хвилин. Закочує, перевертаємо і вкутуємо на добу.

Салат з огірків з цибулею, перцем і часником на зиму

Тепер салат з огірків маринованих на зиму, приготований по простому домашньому рецепту, можна відправити зберігатися в спекотне місце. Я ставлю його в підвал. А взимку, ви зможете швидко поставити на стіл смачну огіркову закуску. Нехай рідні і гості вдосталь наїдяться кисло-солодкими хрусткими огірочками! &# 128578;


Посмотрите похожие рецепти