Салат з кабачків на зиму без оцту

Сьогодні хочу поділитися з вами дуже смачним рецептом салату з кабачків на зиму. Це щось середнє між салатом з кабачків і лечо. Приголомшливо легко готується, дуже смачно і на виході виходить велика кількість салату. Дуже добре зберігається взимку, краще звичайно в прохолодному місці. У мене зберігається при температурі 12-14 градусів, але в загальному то, його можна зберігати і при кімнатній температурі. Наприклад, в коморі і що найважливіше для тих, хто не любить оцет, в цьому рецепті оцту немає.

Що нам знадобиться для цього салату:

- два кілограми томатів

- 3 кілограми кабачків (кабачків вже очищених без шкурки і насіння, підійдуть будь-які як молоді так і старі кабачки)

-5-6 великих солодких перців (краще брати м`ясисті, соковиті, стиглі)

- так само нам знадобитися 1 стакан цукрового піску (я беру повну склянку 200 мілілітрів)

- 2 столові ложки солі з невеликою гіркою



- півсклянки рафінованої олії

- 1 чайна ложка лимонної кислоти

- 1 чайна ложка суміші перців. І я додаю

- для пікантності 1 чайну ложку червоного пекучого перцю.

Зараз приступимо безпосередньо до приготування.

Насамперед ми повинні пропустити томати через м`ясорубку або соковижималку, або подрібнити блендером.

Загалом, будь-яким зручним для Вас способом, подрібнюємо томати. Я це роблю блендером.

Зливаємо томатний сік в каструлю і ставимо на вогонь. Коли сік закипає, з`являється пінка. Пінку я акуратно знімаю з соку в момент закипання. Сік повинен кип`ятиться 10-15 хвилин, до того моменту, як перестане з`являтися пінка. За цей час поки кипить сік, ми нарізаємо невеликими акуратними кубиками м`якоть кабачка.

Якщо кабачок старий, то видаляємо насіння і бажано видалити шкурки. Так салат буде набагато ніжніше. Після закінчення 10-15 хвилин, як у нас кипить томатний сік, додаємо цукор, сіль, рослинне масло і всі інші спеції, крім лимонної кислоти. Також додаємо кабачки. Не лякайтеся, що кабачків багато. Це тільки здається. Як тільки закипають кабачки, вони пускають сік і консистенція салату стає зовсім іншою.

Після того, як закиплять кабачки, відраховуємо ще 15-20 хвилин. За цей час нарізаємо кубиками або соломкою, на ваш розсуд, солодкий перець і через 15-20 хвилин додаємо в наш салат. Кип`ятимо ще хвилин 15. За дві хвилини до готовності, додаємо повну чайну ложку лимонної кислоти.

Залишилося все розлити по банках стерилізованим. Закочує стерилізованими кришками - можна гвинтовими можна під ключ. Перевертаємо і вкутуємо під шубу до повного охолодження. Салат готовий! Дуже смачний і простий рецепт!

Приємного Вам апетиту і насолоди їм взимку.


Посмотрите похожие рецепти