Салат з кабачків з майонезом на зиму



Багато рецептів консервації випробувано за останній час. Адже так хочеться приготувати новинки і здивувати близьких смачним незвіданим стравою. Та й сама я не проти поласувати смачненьким. Для цього читаю багато кулінарних книг і дивлюся рецепти на перевірених сайтах. Салат з кабачків на зиму з майонезом, рецепт з фото якого я пропоную, мене цікавив давно, але ніяк не наважувалася його випробувати. Абсолютно невідомим був для мене смак майонезу в консервації. Але, так як спрага нових смакових відчуттів висока, я таки зважилася. Результат порадував всю сім`ю. Вийшла дуже смачна закуска. Я від щирого серця рекомендую її спробувати, не пошкодуєте. До речі, можна приготувати і баклажани з майонезом на зиму.
Необхідні інгредієнти:
- 4 кілограми кабачків,
- півкілограма цибулі,
- півкілограма моркви,
- 4 столових ложки солі,
- 1 пакетик чорного меленого перцю,
- 7 столових ложок цукру,
- 250 грам столового оцту,
- 250 грам соняшникової олії,
- 250 грам майонезу.



необхідні інгредієнти
Всі овочі необхідно вимити.
Морква подрібнюємо на тертці.


подрібнюємо морква
Лук очищаємо від лушпиння і нарізаємо невеликими кубиками.


нарізаємо цибулю
Кабачки нарізаємо шматками. Очищати від шкірки варто тільки старі і великі кабачки, молоді тонкокорие не потрібно.


нарізаємо кабачки
Змішуємо всі нарізані інгредієнти і додаємо до них спеції, майонез, масло і оцет.


викладаємо кабачки


додаємо спеції


додаємо майонез


додаємо масло


додаємо оцет


додаємо решту овочів
Наливаємо в банки воду на 2/3 і стерилізуємо їх протягом 3 хвилин на максимальній потужності в мікрохвильовій печі, кришки на водяній бані. Розкладаємо в них наш салат, накриваємо кришками. Стерилізуємо салат з кабачків, цибулі та моркви з майонезом протягом 30 хвилин, а потім закочує щільно банки кришками. Зверху укутуємо все банки ковдрою.


розкладаємо салат
Кілька разів я пасеровану цибулю і моркву на сковороді, а потім додавала в салат. Приготований таким чином салат нам теж подобається, але мені більше підходить перший варіант, а чоловікові - другий, тому закриваю двома способами даний салат.
Смачного!


готовий салат


салат на блюді
А ще раджу приготувати перець в томаті на зиму.
Посмотрите похожие рецепти