Закусочний салат з кабачків з морквою



Закуски бувають різні, але я чомусь більше схиляюся до овочевих. Вони легко готуються, інгредієнти для приготування коштують не дорого, а у кого є город, то взагалі шикарно. У мене, як у цінителя овочевих страв, є цілий зошит різних заготовок з них. Всі рецепти перевірені і дегустувати гостями. Тому, я впевнена, що зараз поділюся з Вами відмінним варіантом заготовки, яка обов`язково прийдеться Вам до душі.
Салат з кабачків і моркви на зиму, рецепт з фото якого я пропоную, це досконала закуска, яка володіє вишуканим смаком, ароматом і приголомшливо красивим зовнішнім виглядом. Чому я вирішила поділитися саме нею? Довго пояснювати не буду, скажу коротко - спробувавши її, Ви це відразу зрозумієте. Якщо у Вас є всі потрібні інгредієнти для приготування закусочного салату, можете приступати до їх створення, це не відніме у Вас багато часу, а після, Ви зможете насолоджуватися їх смаком.

Як приготувати закусочний салат з кабачків з морквою на зиму

Необхідні складові:
- кабачки - 2 кілограми,
- морква - 2 штуки,
- масло рослинне - 1 стакан,
- оцет - 1 стакан,
- цукор - 30 грам,
- сіль за смаком,
- часник - за смаком.



необхідні інгредієнти
На дошці натріть кабачки і наріжте дрібно часник, попередньо очистивши всі.


натріть кабачки
Потім очистіть і також натріть моркву.


натріть моркву
Викладіть моркву в сковорідку.


викладіть моркву
Туди ж, зверху на моркву викладіть нарізаний часник.


викладіть часник
Зверху викладіть натерті кабачки.


викладіть кабачки
Додайте сіль і цукор.


додайте сіль


додайте цукор
Потім в салат з кабачків і моркви додайте масло і оцет.


додайте оцет


додайте олію
Поставте сковороду на вогонь і під закритою кришкою протушкувати всі складові. Тільки не перетримаєте їх, вони просто повинні стати м`якими.
При закочуванні даної консервації на зиму, розкладіть салат з кабачків з морквою в банки і закрутіть їх звичайними металевими кришками.


Салат з кабачків і моркви на зиму - рецепт з фото
Так само приготуйте салат з кабачків і черрі на зиму.
Посмотрите похожие рецепти