Салат з кабачків з перцем



Скільки є салатів на зиму, але ж головне правильно поєднувати овочі і тоді зимові заготовки будуть смачними і якісними. З багатьох видів овочів, найбільш підходящими для салатів я вважаю кабачки. Вони готуються швидко і в той же самий час до них можна додавати різноманітні інші компоненти, які нітрохи не зіпсують смак кабачків, а навпаки прикрасять їх. Я люблю кабачки поєднувати з перцем і морквою. Заготовки виходять яскравими і смачними. Приготуйте салат з кабачків з перцем і морквою на зиму за моїм рецептом і ви зрозумієте, наскільки це легко, а головне смачно!


складові
Необхідні продукти:

- 800 грам кабачків-
- 300 грам морквини-
- 300 грам жовтого або червоного солодкого перцю-
- 200 грам ріпчастої цибулі-
- 50 грам солі-
- 30 грам цукрового піску-
- 100-150 солодкого томатного соусу-
- 50 грам столового, 9% оцту-
- 120-150 грам соняшникової олії.



нарізати кабачки
Якщо кабачок не сильно старий, то нарізаю його разом із зеленою шкіркою квадратиками. Також і залишаю насіння, якщо вони молоденькі і невеликі. Для заготовок найчастіше я і використовую тільки молоді, ну максимум зрілі кабачки. На перезрілі, які переросли кабачки навіть не дивлюся і не купую їх.


натерти моркву
Солодкий перець вимиваю водою, зрізаю хвости, вичищаю від внутрішніх насіння, а потім нарізаю квадратиками, але не сильно великими.


нарізати цибулю
Ріпчасту цибулю нарізаю таким же чином, невеликим кубиками.


Додати моркву
Морквину тру на крупній стороні терки і разом з іншими підготовленими овочами відправляю на сковорідку.


Додати масло
Поливаю салат олією і пасерують на сковорідці або в будь-який інший глибокому посуді, головне, щоб дно було антипригарним або просто візьміть важкий чавунний казанок.


Додати сіль
Присолюю салат, а також додаю цукровий пісок.


Додати томатну пасту
Коли овочі стануть м`якими, додаю до них томатний соус. Він зробить салат ще більш смачним і соковитим.


Додати оцет
За 5 хвилин до повної готовності, в салат вливаю столовий оцет, він продовжити термін зберігання салату.


Укладаємо в банку
Гарячий салат не зволікаючи розкладаю в скляні банки. Їх я вимила і висушили попередньо.


закупорюємо банки
Закриваю банки кришками і відправляю остигати під «шубу» з ковдри.


Рецепт салату з кабачків з перцем
Як мені здається, салат з кабачків з перцем і морквою знадобиться як для святкових, так і для повсякденних посиденьок. У зимовий час до речі буде і закуска з баклажанів і перцю, приготувати яку можна на нашу рецептом.

Bon Appetite!
Посмотрите похожие рецепти