Салат з рожевої редьки з морквою



У цьому сезоні на ринку масово стали продавати рожеву редьку. Може це все через те, що я як новоспечена дружина повинна підготуватися до зими. Чим годувати чоловіка взимку? Салат з рожевої редьки з морквою на зиму, я впевнена, сподобається моєму чоловікові, адже він любитель пікантних гостреньких страв. Чим хороші зимові заготовки? Тим, що, коли приходиш з роботи і немає часу на приготування шедеврів, можна знайти підходящу баночку з консервацією і накрити швидко вечерю. Картопля в мундирі вариться швидко, а баночка з салатом з рожевої редьки з морквою відкривається ще швидше. Вечеря буде готовий за 15 хвилин. Варто попрацювати трошки восени, щоб взимку відпочивати. Якщо не знайдете рожеву редьку, то в крайньому випадку замініть її або на чорну редьку, або на редиску. До речі, редиску на зиму теж можна заготовити в домашніх умовах.


складові
Необхідні продукти:

- 400 грам рожевої редьки-
- 200 грам морквини-
- 2-3 зубчики часнику-
- 30 грам столового 9% оцту-
- 20 грам цукрового піску-
- 15 грам солі.



Очистити редьку
Рожеву редьку чищу, як і всі коренеплоди. Потім тру через велику терочку.


натерти моркву
Морквину натираю також через тертку, попередньо зрізавши шкірку.


перемішати
Перемішую коренеплоди. Салат буде яскравим, кольоровим і піднімає настрій.


Додати сіль, цукор
Присипаю сіллю, цукровим піском, щоб салат став соковитим і овочі стали випускати сік.


Додати часник
Так як рожева редька негостра сама по собі, то в салат я відвалів через прес пару зубчиків часнику.


Укладаємо в банку
Тепер щільно утрамбовують салат в скляні баночки.


влити оцет
Зверху вливаю оцет, щоб салат зберігався цілу зиму, і ви не боялися, що він зіпсується.


стерилізуємо банки
Ставлю стерилизоваться на 15 хвилин в глибокий посуд.


закриваємо кришкою
Після цього закупорюють банки з салатом кришками і ставлю під плед остигати.


Рецепт салату з рожевої редьки з морквою
Такий смачний і яскравий салат з рожевої редьки з морквою на зиму допоможе вам оздоровитися взимку, адже редька настільки корисна, що її можна заготовлювати про запас і бути впевненим, що вітаміни у вас будуть стояти в коморі. А щоб таких запасів у вас було більше, радимо подивитися підбірку рецептів про заготовках на зиму.

Bon Appetite!
Посмотрите похожие рецепти