Салат з грибами на зиму



Є багато смаків і уподобань. Але, якщо чесно, я за всі свої тридцять з копійками років не зустрічала людини, яка не любить гриби. Я думаю, таких людей просто немає, а якщо і є, то, як кажуть "один на мільйон". Тому мова сьогодні піде про страву головним інгредієнтом, якого є гриби. Цим смачним рецептом зі мною поділилася подруга, за це їй величезне спасибі.
Салат з грибами, рецепт з фото приготування якого у нас сьогодні на порядку денному. Воно з першої ложки довелося мені до смаку, і тепер я заготовлював його в дуже великій кількості. На святковому столі дана закуска зникає чарівним чином, гості нахвалюють блюдо і просять поділитися секретом приготування. Але, його немає, готується салат з грибами на зиму протягом півгодини, без будь-яких зусиль. Тому, навіть недосвідченому людині, приготування буде в пору. І не забудьте похвалитися і пригостити салатом друзів, вони однозначно будуть раді такої страви у себе на столі. Для тих, хто любить гриби, радимо звернути увагу на рецепт приготування грибів, маринованих з овочами на зиму, це теж смачна закуска для будь-якого меню.

Складові:
- печериці - 1 кілограм,
- болгарський перець - 1 кілограм,
- морква - 50-700 грам,
- цибуля ріпчаста - 0,5 кілограма,
- цукор - 100-150 грам,
- сіль - 30-50 грам,
- оцет - 100 мілілітрів,
- олія соняшникова - 1 склянки,
- томат домашній - 0,5 літра



необхідні інгредієнти
Вимийте під краном холодної води все овочі. Потім очистіть необхідні з них.
Гриби і болгарський перець наріжте.


наріжте гриби і перець
З цибулею поступите також. Морква ж натріть на тертці.


наріжте цибулю і натріть моркву
Все перекладіть у велику сковороду, краще тефлонову, щоб салат не пригоріла до стінок сковорідки при приготуванні.


все перекладіть в сковороду
Додайте всі спеції і протушкувати овочі до готовності. Зазвичай на це йде не більше п`ятнадцяти хвилин.


додайте спеції
На завершення просто розкладіть все по банкам, які закупорте кришками. Якщо ви ще не готували овочевий салат на зиму, радимо це зробити. Такий салат може бути відмінним гарніром до будь-якої страви.


розкладіть салат в банки


готовий салат
Посмотрите похожие рецепти