Салат з огірків



Якщо за все літо Ви не закрили жодної заготовки на зиму, значить, Ви витратили його даремно. І тепер, в холодну темну пору, смак теплого літа Вам буде тільки снитися. Але, я думаю, Ви не з таких людей, раз відвідали цей сайт. І саме тому, я поділюся чудовим і досить незвичайним рецептом, який не так давно придумала моя подруга. Заготівля з хрустких огірочків, що може бути краще? Тільки новоспечений салат з огірків і цибулі на зиму без стерилізації, рецепт з фото якого я і пропоную. Готується ця смачна заготівля просто і швидко, а з`їдається, ну просто миттєво. Так, що я зазвичай запасаюся цієї закускою в великих обсягах. Подруга каже, що зберігається салат з огірків в холодильнику близько місяця. Але, якщо чесно, в нашій родині вона зникає набагато швидше, тому, точних термінів, я, на жаль, Вам не скажу. Але, якщо раптом у Вас все-таки вийти зберегти її не пошкоджене цей час, знайте, Ви перший хто це зробив. Смак у салату з огірків виходить незвичайний, загадковий з кисло-солодким ноткою, та що там говорити, приготуйте цю закуску і Ви обов`язково будете в захваті від її смаку.
Складові:
- 2 кілограми огірків,
- 100 грам цукру,
- 1 1/2 столової ложки солі,
- 1 1/2 столової ложки укусу,
- 125 грам рослинного масла,
- мелений перець за смаком,
- 1 великий лук,
- 2-4 зубчики часнику,
- пучок будь-якої зелені (кріп, петрушка і так далі).



необхідні інгредієнти
Відразу ж наріжте цибулю, часник і кріп.


наріжте цибулю, часник, кріп
Потім вимийте огірки, наріжте їх колами. Вони можуть бути тонкими, а можуть бути трохи товщі.


наріжте огірки
Викладіть нарізані огірки, цибуля, часник і кріп в каструлю.


викладіть все в каструлю
Додайте сіль, цукор і мелений перець.


додайте сіль
Потім влийте рослинне масло і оцет.


влийте масло


влийте оцет
Тепер просто все добре перемішайте, викладіть в банку і закрийте її кришкою, щоб холодильник не взяв в себе всі гострі запахи. Залиште салат з огірків і цибулі на добу в холодильнику, потім можете подати його до столу, а можете закупорити салат в банки і залишити на зиму, очікувати свій час.


Салат з огірків і цибулі на зиму без стерилізації: рецепт з фото
А ще мені дуже подобається салат з огірків і моркви на зиму.
Посмотрите похожие рецепти