Салат з грибами і квасолею на зиму



Салат з грибами і квасолею на зиму - це відмінна закуска, яка завжди з великим апетитом поїдається запрошеними гостями. Відкрию вам секрет, у мене за одне бенкет йде трилітрова банка даної консервації. Не вірите? Дуже даремно. Такий попит викликаний дійсно приголомшливим смаком даного салату. Крім того, останнім часом люди стали більше дбати про своє здоров`я, про харчування, напевно, тому, перевагу і стало віддаватися салатів не тим, які рясно заправлені майонезом, а тим, які приготовлені з овочів. Таким і є салат з грибів і квасолі. Відразу хочу звернути вашу увагу на рецепт приготування ще одного смачного салату з грибами на зиму, який теж нескладно зробити.
Крім інгредієнтів, які озвучені в назві рецепта, додається ще пара незамінних для людського організму овочів, а саме, морква і цибуля. про них можна говорити довго, але ми, приступимо відразу до готування.

Складові:
- 0,5 кілограма квасолі,
- 1 літр томатної пасти,
- 1 кілограм моркви,
- 1 кілограм шампіньйонів,
- 1 стакан цукру (не переживайте, що його буде багато),
- 1 стакан рафінованої олії,
- 2 столових ложки солі,
- 0,5 склянки оцту



необхідні інгредієнти
Гриби наріжте, тільки вимити їх попередньо холодною водою не забудьте.


наріжте гриби
моркву натріть.


натріть моркву
Викладіть моркву і гриби в сковороду.
Квасоля відваріть до готовності і викладіть її до основних складових.


викладіть квасоля
Додайте сіль, цукор і томатну пасту.


додайте сіль і цукор


додайте томатну пасту
Влийте масло і все протушкувати на помірному вогні протягом п`ятнадцяти хвилин.
Потім влийте оцет, все перемішайте, а потім вже розкладіть в банки отриманий салат. Банки ж щільно закрутіть кришками.


розкладіть в банки
Врахуйте, що банки відмінно стоять всю зиму, тому стерилізація додаткова не потрібна. Спробуйте приготувати салат з рису із зеленою квасолею, корисних і смачних заготовок повинно бути багато.


закрутіть кришками
Посмотрите похожие рецепти