Салат з капусти з зеленню на зиму



Консервуючи з року в рік, я відзначаю який рецепт мені сподобався, а який ні. Ось так в зошиті з кулінарними записами я натрапила на цей салат з капусти з зеленню. Біля нього стояв скромний плюсик. Я задумалася, а чи хороший він, так як готувала його вже давно і не пам`ятала його смак. Звичайно ж у мене були сумніви, чому плюсик такий маленький і невпевнений. Вирішила приготувати цей капустяний салат і згадати його смак. Ділюся з вами рецептом, так як мені такий салат дуже сподобався, і я навела плюсик жирним і червоним, щоб в майбутньому бути вже впевненою в тому, що салат з капусти з зеленню, рецепт якого я пропоную вам, перевірений і смачний!


Інгредієнти для приготування салату з капустою на зиму
Необхідні продуті:
- капуста білокачанна - 500 грам-
- часник - 1 велика головка або 2 невеликі-
- зелень кропу і петрушки-
- лимонна кислота - 1/4 чайн. л.-
- сіль - 1/2 столів. л.



капусту нашаткувати
Капусту наріжте. Грубі і тонкі волокна бажано відокремити і прибрати.


часник пропускаємо через Часничниці
До капустка видавлюйте чеснокодавку часник.


зелень подрібнити
Зелень петрушки і кропу наріжте дрібно. Кількість зелені може варіюватися від ваших смаків. Чим більше буде зелені, тим капуста буде більш ароматна.


з`єднуємо інгредієнти
Готові подрібнені продукти складайте в одну велику тарілку і розмішуйте їх між собою.


викласти в банки салат
Складайте капусту з зеленню в чисті банки, які були заздалегідь простерилізовані. Потрібно злегка утрамбовувати салат, щоб капуста лежала щільно в банку.


додати сіль і лимонну кислоту
У склянці води розчиніть сіль, а потім лимонну кислоту.


залити маринадом
Закип`ятити маринад. Заливайте маринадом капустяний салат в банках.


стерилізуємо 15 хвилин
Поставте баночку з салатом в каструлю з водою і стерилізують 15 хвилинок.


закатати кришки
І закупорюють кришками.


Салат з капусти з зеленню на зиму
Такий салат можна зберігати в прохолодному місці. Можна буде його вживати через 3-4 дня після закривання. Але у мене баночок вистачає і на кілька місяців. Для тих, у кого є льохи, взагалі не буде проблем зі зберіганням.


рецепт салату з капусти з зеленню на зиму
Така капустка виходить і ароматною, і трохи з кислинкою завдяки лимонній кислоті. Якщо ви готуєте перші страви з маринованою капустою, то такий салат буде вам на допомогу.
Відкривши баночку, ви відразу зможете приготувати і перше гаряче блюдо, і подати в якості закуски до будь-якого гарніру. Досить буде зварити будь-спагетті або посмажити картоплю.
Посмотрите похожие рецепти