Консервований салат з капусти і буряка



Щорічно я готую дивовижний консервований салат з капусти з буряком на зиму, рецепт з фото якого я вирішила підготувати спеціально для вас. При подачі на будь-яке застілля він викликає море позитивних емоцій, та й з`їдається дане ласощі завжди до останньої ложки.
Мені ж не тільки смак салату з капусти і буряка подобається, але і те, що він легко готується і смачно-корисно виходить. зазвичай все салати на зиму заливаються оцтовою есенцією, але в цьому рецепті вона відсутня. Зберігається ж консервований салат з буряка і капусти всю зиму через те, що банки ретельно стерилізуються вже з самим салатом.
Овочі для приготування беруться сирі, тому, якщо Ви сидите на дієті або ж дотримуєтеся пост тоді Вам варто взяти на замітку дане блюдо.
складові:
- 1 морква,
- 1 цибулина,
- 1 буряк,
- 0,5 капустини,
- 1,5 чайної ложки солі,
- 1,5 чайної ложки цукру,
- 5 столових ложок олії соняшникової,
- щіпка лимонної кислоти.



необхідні інгредієнти
Буряк (сиру) вимийте і натріть на звичайній тертці.


натріть буряк
З морквою поступите аналогічно.
Лук і капусту наріжте.
Всі овочі з`єднайте у великій мисці (для зручності перемішування). Додайте сіль і цукор.


з`єднайте овочі


додайте сіль і цукор
Потім влийте масло, додайте кислоту лимонну, розведену у воді і ложкою або ж рукою перемішайте складові.


влийте масло


перемішайте салат
Розкладіть салат в банки.


Салат з капусти з буряком на зиму - рецепт з фото
Потім поставте банки на ганчірку, яку викладіть на дно каструлі, влийте в неї заздалегідь нагріту воду і поставте банки стерилізувати. За часом потрібно хвилин десять.
Після стерилізації закупорте банки щільно кришками.
Із зазначених складових виходить дві 0,5 літрові банки салату з капусти з буряком. Якщо ви звикли закочувати багато консервації, тоді збільште кількість продуктів.
Посмотрите похожие рецепти