Салат з кабачків з зеленню і часником на зиму



Кабачки тим і гарні для консервування, що вони дуже добре маринуються і набувають той смак, який ви їм захочете надати. Все залежить від маринаду. Якщо він солодкуватий, то кабачки вийдуть як би десертними. Пропоную вам зробити смачний салат з кабачків на зиму. Рецепт з часником і зеленню один з найбільш вдалих на мій погляд. Для цього салату я готую солоновато-кислуватий маринад, тому і смак у них виходить пікантний і закусочний. Завдяки часнику і хріну, який так само входить в салат, кабачки залишаються пружними і хрусткими. Так само я обов`язково додаю свіжу зелень, яка добре дружить з кабачками і робить салат з кабачків свіжим і ароматним.


Інгредієнти для приготування салату з кабачків із зеленню і часником на зиму
Необхідні продукти:
- кабачки - 600 грам-
- часник - 1 велика головка-
- різна зелень: петрушка і кріп-
- палички хрону - 1-2 невеликі штучки-
- лимонна кислота - 1/4 чайної ложки-
- кухонна велика сіль - 25 грам.



кабачки нарізати
Кабачки, якщо вони молоденькі, ріжу кільцями прямо з шкіркою. Кільця повинні бути не дуже товстими, десь 0,5 см.


викласти в банки кабачки
Потім нарізані кільця починаю укладати в промитий і висушені стерильні баночки. Відразу все кільця не закладаю.


додати зелень
Поступово я буду чергувати їх з крупно нарізаною зеленню.


додати часник
Також в прошарку між кабачками зеленню відвалів через прес головки часнику.


Додати корінь хрону
І потроху натертого на тертці хрону.


наповнити банку до верху
Ось такий гарний листковий салат з кабачків з зеленню і часником на зиму виходить. Завдяки спецій, зелені кабачки стають замаринувати і хрусткими.


додати солі
Для заливки в киплячу воду сиплю кухонну велику сіль і розмішую ложкою.


Додати лимонну кислоту
Туди ж в киплячу заливку висипаю лимонну кислоту.


влити маринад
Коли все сипучі розійдуться в воді, заливаю маринадом салат.


Стерилізуємо банки, закочує кришки
Стерилізую банки з кабачковим салатом 15 хвилин, а потім закриваю.
Остиглий під ковдрою салат з кабачків і часнику відправляю в підвал, де темно і прохолодно. А коли прийде зима, то я такий салат відкриваю один з перших. Смак його мені дуже подобається, і я вам рекомендую його приготувати.


Салат з кабачків з зеленню і часником на зиму
Bon Appetite!
А ще мені дуже подобається салат з кабачків і морквини на зиму.
Посмотрите похожие рецепти