Салат з кабачків з часником і морквою. Рецепт з покроковими фото

У цьому році у нас на дачі небувалий урожай кабачків. Зробили ікру, замаринували, але кабачків все ще багато. І я придумала ось такий салатик, в якому головний інгредієнт - кабачки. Для кольору і смаку додала морквину і солодкий перець, для гостроти - часничок і гіркий стручковий перець. Дуже смачно вийшло! І готувати такий салатик дуже зручно - можна взяти 2-3 кабачка, додати все, що потрібно, і закатати. Ось мій рецепт:
1). На 2 кг. кабачків нам знадобиться:
100 гр. часнику (уже очищеного від лушпиння)
2-3 великі морквини
2-3 солодких болгарських перцю (краще червоних або який є)
1-2 гірких стрічкових перчика (гострота за смаком)
2/3 склянки рослинного масла (рафінованого)
2/3 оцту (якщо любите гостріше - 9%, якщо немає - 5-6%)
За 1,5 ст. л. солі і цукру
Трохи меленого перцю - це за бажанням
Зелень петрушки і селери (за великим пучку)

Салат з кабачків з часником і морквою. Рецепт з покроковими фото

Процес приготування
2). Всі овочі миємо. Шкірку з кабачків зрізати не потрібно, просто розріжте їх на кілька частин уздовж і потім кожну нарізайте як на салат - скибочками. Товщина 1-1,5 см. Моркву тремо на крупній тертці. Болгарський перець розрізаємо на половинки, вирізаємо плодоніжки з насінням. М`якоть ріжемо часточками. Стручковий гострий перець розрізаємо уздовж, видаляємо насіння. Ріжемо його дрібно. Складайте відразу овочі в ту посуд, в якій салат буде готуватися (у мене емальований таз).

Салат з кабачків з часником і морквою. Рецепт з покроковими фото

 
3). У сковороду або казанок наливаємо все масло (2/3 склянки), добре його прогреваем і пасеруємо моркву. Обсмажувати її не потрібно, як тільки вона стане м`якою, викладаємо її до кабачків.

Салат з кабачків з часником і морквою. Рецепт з покроковими фото

4). Чистимо від шкірки часник, дольки пропускаємо через землянку. Додаємо всі до кабачків. Вливаємо оцет, кладемо сіль і цукор, мелений перець. Руками перемішуємо овочі і залишаємо при кімнатній температурі на 3-5 годин.



Салат з кабачків з часником і морквою. Рецепт з покроковими фото

 
5). Банки і кришки моєму. кришки кип`ятимо.

Салат з кабачків з часником і морквою. Рецепт з покроковими фото

6). Банки стерилізуємо (я стерилізують над парою).

Салат з кабачків з часником і морквою. Рецепт з покроковими фото

7). Кабачки ставимо на великий вогонь, даємо закипіти. З моменту закипання варимо 15-20 хвилин. Під час варіння перемішуємо.

Салат з кабачків з часником і морквою. Рецепт з покроковими фото

8). Дрібно ріжемо зелень і за пару хвилин до готовності додаємо її в салат.

Салат з кабачків з часником і морквою. Рецепт з покроковими фото

9). Як тільки кабачки посветлеют, розкладаємо по банках і відразу закочує. Перевертаємо і залишаємо до ранку. Кабачки готуються без стерилізації.

Салат з кабачків з часником і морквою. Рецепт з покроковими фото

 
10). Виходить дуже апетитний салатик, який підійде до будь-якого м`ясної страви і буде хороший як холодна закуска.

Салат з кабачків з часником і морквою. Рецепт з покроковими фото

Салат з кабачків з часником і морквою. Рецепт з покроковими фото


Посмотрите похожие рецепти