Салат з кабачків з кунжутом



Моя мама завжди казала, щоб протягом всієї зими їсти смачні заготовки, потрібно влітку добре потрудитися. У мене є зошит з купою всіляких рецептів, про один незвичайний, але дуже смачне я і хочу розповісти Вам сьогодні. Кабачки з кунжутом, які можна приготувати на зиму - це надзвичайно-обалденная заготовка. Зникає вона дуже швидко, від неї як і від насіння неможливо відірватися. Тому більшу частину полиць в погребі займає саме ця смакота. Приготування просте і не витратний, тому кожен може дозволити собі салат з кабачків з кунжутом на зиму. Поставивши таку закуску на святковий стіл, Ви будете здивовані її швидкого зникнення, і численні прохання про добавку. Не полінуйтеся витратити день на приготування, щоб потім все зиму насолоджуватися чудовим смаком овочів.

Кабачки з кунжутом - рецепт з фото

Необхідні складові:
- 1 кілограм кабачків,
- 3-6 зубчиків часнику,
- пачка кунжуту,
- рослинну рафіновану олію (для обсмажування кабачків),
- 50 мілілітрів оцту,
- сіль згідно смаковим уподобанням.



необхідні інгредієнти
Спочатку вимиємо кабачки. Потім візьмемо гострий ніж для овочів і зчистити шкірку.
Наріжемо кабачки кубиками, але ця форма необов`язкова і умовна. Можна, наприклад, нарізати їх шматочками або ж гуртками.


наріжте кабачки
Викладемо нарізані овочі в каструлю.


викладіть в каструлю
Додамо сіль за смаком (я зазвичай додаю 0,5 столової ложки).


додамо сіль
Потім додамо масло, оцет, кунжут.


додамо масло


додамо оцет


додамо кунжут
Протушкувати на помірному вогні овочі буквально десять хвилин. Довше гасити не потрібно, інакше кубики кабачків будуть розпадатися.
Готовий салат з кабачків з кунжутом розкладемо в банки, їх же закатати щільно металевими кришками. Можна також даний салат вживати відразу.
А ще дуже соковито виходить закусочний салат з кабачків з морквою.
Посмотрите похожие рецепти