Угорський салат з гарбуза



Коли на ринку я бачу в продажу гарбуз, ніколи не проходжу повз. З гарбуза можна приготувати безліч кулінарних страв як на найближчий час, так і про запас. Якщо більшість господинь готують з гарбуза каші, пироги і запікають з м`ясом, то зимові салати не всім широко відомі. Цього разу я хочу показати вам, як готується салат з гарбузом на зиму, дуже смачний і ароматний. До його складу крім гарбуза входять цибуля і солодкий перець. Ці овочі дуже популярні і завжди доступні. Запасайтеся ними і готуйте смачний угорський гарбузовий салат. Рецептом приготування я поділюся з вами. А тим, хто робить заготовки з гарбуза, раджу звернути увагу на рецепт приготування салату з гарбуза і квашеної капусти.


складові
Необхідні продукти:

- гарбуз - 600 грам-
- цибуля ріпчаста - 250 грам-
- солодкий болгарський перець - 250 грам-
- оцет - 70 грам-
- сіль - 30 грам-
- олія соняшникова - 150 грам.



нарізати гарбуз
Гарбуз чищу від насіння, шкірки, залишаю тільки тверду внутрішність, яку нарізаю середніми кубиками. Гарбуз тільки на перший погляд здається твердою, але вона досить швидко і легко готується. У багатьох стравах вона стає м`якою і смачною, так що не бійтеся консервувати і готувати страви з гарбуза.


нарізати перець
Солодкий перець шаткую соломкою, видаливши перед цим хвостики і все насіння. За кольором беру різноманітні варіанти, щоб салат був яскравіше.


нарізати цибулю
Ріпчасту цибулю шаткую тонкою соломкою. Він додасть салату легку гостроту і соковитість. Будь-яка заготовка і салат з цибулею стають смачніше.


Покласти в сковорідку
Всі овочі складаю на сковорідку, поливаю олією і тушу на середньому вогні, постійно помішуючи і перевертаючи ложкою.


Додати цукор
Присолюю салат, щоб овочі придбали необхідний смак. Цукровий пісок не кладу, так як гарбуз сама по собі солодкуватий. Продовжую гасити салат і пробую на м`якість. В середньому салат мучуся на вогні близько 30-40 хвилин. За цей час гарбуз встигне стати м`якою, а цибуля з перцем будуть ароматним доповненням в салаті.


Додати оцет
Вливаю столовий оцет в салат, коли всі компоненти будуть готові. Доводжу салат до кипіння, розмішую і знімаю з плити.


Викладаємо в банки
Розкладаю салат в гарячому вигляді по стерильним баночках. Щоб банки стали стерильними, я їх промиваю в содовому розчині, кілька разів обполіскують, а потім тримаю кілька хвилин над парою.


закупорюємо банки
Закручую салат в банках кришками. Салат повинен поступово остигати. Тому прикриваю банки «шубкою».


Зберігати в прохолодному місці
Приготований таким чином угорський салат з гарбузом і перцем зробить ваш обід в зимовий час більш яскравим, смачним і надзвичайно ароматним. Пряний салат з гарбуза теж і готується нескладно, і зберігатися може тривалий час, раджу взяти рецепт на замітку.


Рецепт угорського салату з гарбуза
Bon Appetite!
Посмотрите похожие рецепти