Пряний салат з гарбуза



Гарбуз - це дуже смачний, та й до того ж корисний овоч. Ми звикли його запікати, додавати в каші, навіть готуємо квашену гарбуз. а в минулий раз ми готували гарбуз по-польськи. Але мало хто знає, що з нього можна зробити пряний салат. Саме цей прекрасний і вишуканий рецепт я і поспішаю Вам розповісти. Пряний салат з сирого гарбуза на зиму на нашу фото-рецептом готувати простіше простого, так що ви обов`язково впораєтеся з його приготуванням. Ви не думайте, що він для гурманів, спробувавши його, ви в цьому самі переконаєтеся. Я закриваю ці ласощі на протязі трьох років, і воно завжди користується у нас великий попит. Моя рідня, спробувавши пряний салат з гарбуза, відразу вишикувалися в чергу за його рецептом, і тепер балують себе цій смакотою. Так, що беріть ручки і записуйте його, щоб здивувати себе і своїх рідних дивовижно смачним, пряним гарбузовим салатом.

Необхідні складові:
- 2 кг. гарбуза (сорт гарбуза можна використовувати будь-який),
- 0,5 л. оцту (звичайного 9-ти відсоткового),
- 1/4 ч. Л. меленої кориці (можна використовувати і гілочку),
- щіпка лимонної кислоти (або сік лимона),
- цукор по-смаку.



необхідні інгредієнти
Гарбуз дуже ретельно і не поспішаючи очистіть. При цьому потрібно зрізати не тільки шкірку, а й м`якоть з насінням.


очистіть гарбуз
Очищений гарбуз викладіть в баночку.


викладіть гарбуз в банку
Залийте овоч повністю до верху оцтом і залиште на добу.


залийте оцтом
Потім злийте оцет. У миску налийте нову партію оцту або ж використовуйте той, яким була залита гарбуз.
До нього додайте цукор.


додайте цукор
Потім додайте корицю і лимонну кислоту.


додайте корицю


додайте лимонну кілсоту
Доведіть масу до кипіння, а потім залийте отриманим розсолом тиквочки.
Потім просто закрутіть баночку кришкою, або ж використовуйте звичайний металеві кришечки і спеціальний ключ. У мене кришка з металевою защіпкою.
А ви пробували гарбуз в яблучному соку?


готова гарбуз
Посмотрите похожие рецепти