Салат з гарбуза і квашеної капусти



Напевно, кожна господиня знає рецепт квашеної капусти, і готувала його не один раз. Вона завжди користується великим попитом, і радує нас за святковим столом. Але, сьогодні мова піде про незвичайний рецепті цього хрусткого ласощів. Коли я в перший раз спробувала капустку приготовлену за цим рецептом, я була приємно здивована її ароматного смаку. Отже представляю Вашій увазі салат з гарбуза і квашеної капусти. Ця страва стало невід`ємною частиною будь-якого святкового столу. Воно, наповнює свято чудовим смаком і божественним ароматом. Якщо на Вашому столі буде присутній горілочка, то салат з квашеної капусти і гарбуза розійдеться миттєво, так що обов`язково готуйте його по більше, тим більше приготування цієї страви не складе Вам великих складнощів. Крім того, дане ласощі закочується навіть на зиму, саме на цей моментік я і зупинюся.

Салат з квашеної капусти з гарбузом - рецепт з фото крок за кроком

Складові:
- 500 грам квашеної капусти,
- 200 грам гарбуза,
- 0,5 літра води,
- 20 грам солі,
- 20 грам цукру.



необхідні інгредієнти
Гарбуз вимийте. Потім очистіть її, видаліть насіння і шкірку.
На тертці з великими або дрібними дірочками натріть даний овоч.


натріть гарбуз
Потім перекладіть його в мисочку.


перекладіть в миску
Додайте до натертої гарбузі квашену капусточку.


додайте капусту
Потім додайте сіль і цукор.


додайте цукор
Для розсолу досить просто підігріти воду до стану кипіння.
Потім отриманої водою залийте гарбуз і капусту. Дуже добре все перемішайте, щоб цукор і сіль розчинилися. Можна ці компоненти відразу розчинити у воді, а потім заливати овочі.


влийте розсіл
Потім розкладіть овочі в банки і обов`язково їх простерилизуйте.


розкладіть в банки


в банку консервація
Уже після закрутіть банки з салатом з квашеної капусти і гарбуза кришками.
Якщо ви вирішите не закочувати, а відразу їсти даний салат, то просто накладіть ласощі в мисочку і подайте до столу. Стерилізувати, як ви зрозуміли, нічого не потрібно буде.
Радимо вам переглянути дійсно золоті рецепти заготовок з гарбуза на зиму.
Посмотрите похожие рецепти